Business World Global

Geleneksel 3’üncü Kanseri Mat Ediyorum Satranç Turnuvası başlıyor

Geleneksel 3’üncü Kanseri Mat Ediyorum Satranç Turnuvası başlıyor
26.115
24 Ekim 2019 - 11:12

Sur Yapı Marka AVM, 26 – 27 Ekim tarihlerinde meme kanserine dikkat çekmek amacıyla Geleneksel 3’üncü Kanseri Mat Ediyorum Satranç Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor. Başvuruların internet üzerinden yapılacağı etkinlikte dereceye girenler sürpriz hediye kazanma fırsatına sahip olacak.

Türkiye’nin en seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM’de, meme kanserine farkındalık oluşturmak amacıyla Geleneksel 3’üncü Kanseri Mat Ediyorum Satranç Turnuvası gerçekleşecek. Sur Yapı Marka AVM’nin ev sahibi olduğu turnuva, 26 – 27 Ekim tarihlerinde saat 10.00’da başlayacak.

Meme kanseri farkındalık ayında kansere dikkat çekmek amaçlı düzenlenen satranç turnuvasına kayıtlar, internet üzerinden yapılacak başvurularla alınacak. Birincinin kupa, madalya ve 750 TL, ikincinin kupa ve madalyanın yanında 500 TL, üçüncünün ise yine kupa ve madalya ile birlikte 300 TL para ödülüne sahip olacağı yarışmanın sonunda dördüncü ve beşinci olanlar kupa ve madalya kazanma fırsatı yakalayacak.

Ayrıca meme kanserine dikkat çekmek amacıyla Özel Bursa Medicana Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ersoy Taşpınar tarafından 26 Ekim saat 16.30’da konuyla ilgili Sur Yapı Marka AVM’nin zemin katında bir de seminer verilecek.

Satranç turnuvasına www.bursa.tsf.org.tr adresinden yapılacak başvuruların son tarihi 24 Ekim.

Bilgi için: Yasemin Tosun – MPR İletişim Danışmanlığı / ytosun@mpr.com.tr- (0212) 438 63 50 / 158

Sur Yapı Marka AVM Hakkında:

Türkiye’nin en seçkin alışveriş merkezi Sur Yapı Marka AVM, Bursa’nın gözde bölgelerinden biri olan Nilüfer ilçesinde, eşsiz alışveriş deneyimi, renkli ve eğlenceli sosyal aktiviteleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor. Her zevke hitap eden Sur Yapı Marka AVM, 3 bin kişilik istihdamla 75 bin m2 kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası seçkin markalara ev sahipliği yapıyor. 250 mağaza ile faaliyet gösteren alışveriş merkezinde 35 kafe ve restoran, bin 400 kişi oturma yeme içme alanı ve 2 bini aşkın araç kapasiteli otopark mevcut. BursaRay metro hattı ve çevresindeki otobüs duraklarıyla toplu taşıma avantajına sahip Sur Yapı Marka AVM, çevre yoluna yakınlığıyla da özel araç sahipleri için kolay bir ulaşım noktasında.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.