Business World Global

ERG Makina – Endüstriyel halı yıkama makinası

ERG Makina – Endüstriyel halı yıkama makinası
2.156 Okundu
21 Ağustos 2019 - 21:19
Firma YetkilisiŞafak Ergin
Yetkili Telefon5442488299
Telefon2322577227
Faks2322577228
Web Sitesihttps://www.haliyikamamakinalari.com
E-Postainfo@haliyikamamakinalari.com
Firma AdresiPancar OSB 7. Cadde No: 11 Torbalı 35860 / İzmir Türkiye
İl / İlçeİstanbul
SektörlerBilişim

ERG halı yıkama makinaları tarafından üretilmekte olan halı yıkama makinalarının çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Firmamız tarafından standart olarak üretilmekte olan halı yıkama makinaları 2.2 m, 2.7m, 3.2 m ve 4.2 m ebatlarına sahip makineleri üretebilmektedir. Eğer sizler bu ölçülerde makine değil kendi özel ölülerinize göre bir üretim gerçekleştirmemizi istiyorsanız eğer firmamız sizlere bu kolaylığı sağlayarak üretimini gerçekleştirecektir. Bu yüzden satın alma işlemini yapmadan önce mutlaka satın almak istediğiniz ölçütleri doğrulayarak kesin sonuçları elde etmeniz gerekmektedir. Boyutunun ardından satın alacağınız makinenin kaç fırçasının olacağını mutlaka dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. ERG makineleri olarak bizler üretim yaptığımız makinelerin boyutlarına göre 3, 6 ,8 ve 12 diş fırçaya sahip makinelerin üretimlerini gerçekleştirebilmekteyiz.
Özel olarak istediğiniz makinenin boyutu artınca sizlere ekstra fırçalar takabilmekteyiz. Bunların yanı sıra makinenin çalışma hızını iyi bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. 6 metre karelik bir halıyı kaç dakika içerisinde yıkadığını mutlaka test etmiş olması gerekmektedir. ERG Firması olarak bizlerin üretmiş olduğu makineler bu ebatlara sahip bir halıyı 2 ile 3 dakika arasında yıkayan makineler üretebilmekteyiz. Ayrıca ürünün üretilmiş olduğu malzeme kalitesini inceleyin ve fiyatlandırma içerisinde uçuk fiyatların önünüze serilmemesine dikkat ediniz.
Firmamız Tarafından Üretilen Halı Yıkama Makinelerinin Özellikleri
Firmamız içerisinde ER 2200, ER 2700, ER 3200 ve ER 4200 gibi halı yıkama makinelerinin üretimi gerçekleştirilmektedir.
ER 2200: Bu üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz makinenin 6 adet fırçaya sahiptir. Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ön yıkama, ön temizleme ve ön durulama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Maksimum halı genişliği 2200’dür.
ER 2700: Bu makinemiz müşterilerimizin isteğine bağlı olarak 6 ya da 8 fırça olarak üretilebilmektedir. ER 2200 gibi ön yıkama, ön temizleme ve ön durulama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Maksimum halı genişliği 2700 mm kadar alabilmektedir.
ER 3200: Maksimum halı genişliği bu makinemiz içerisinde 3200 mm’dir. Bu makinemizde paslanmaz 304 kalite çelikten üretilmektedir.
ER 4200: Bu makinemiz tam otomatiktir. Kontrol sistemi firmamıza bağlı olan bu makine içerisinde herhangi bir arıza olduğu zaman sistem üzerinden tespit edebilmekteyiz.
Makinelerin fiyatları için firmamızın yetkililerini ulaşabilir ve uygun fiyatlı ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.