Business World Global

Fibabanka, Multinet Up ile iş ortaklığına imza attı.

Fibabanka, Multinet Up ile iş ortaklığına imza attı.
29.470
16 Temmuz 2019 - 10:39

Tabana yayılma hedefi doğrultusunda, iş ortaklıklarının sayısını her geçen gün artıran Fibabanka, Türkiye çapındaki restoran, kafe ve market ağında özgürce seçim yapma fırsatı sunan Multinet Up ile anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında Fibabanka, Multinet Up kartı olan maaş müşterilerine kredi fırsatı sunuyor.

Müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarını hızla karşılayabilmek için dijitalleşmeyi odağına alarak tabana yayılan Fibabanka, Multinet Up ile iş ortaklığına imza attı. Fibabanka maaş müşterileri, %0 faiz oranı ile 600 TL – 2.000 TL arasında değişen kredi fırsatından faydalanabiliyorlar. Ayrıca, sigorta bedeli ve kredi tahsis ücreti ödemeden, 4 taksitte geri ödeme yapabiliyorlar. Kredi tutarının Multinet Up kartına aktarılmasının ardından Multinet Up anlaşmalı marketlerde, kredi bakiyesi tek seferde ya da farklı alışverişlerde kullanılabiliyor.

Multinet Up kartı olan Fibabanka maaş müşterileri, 444 88 88 Telefon Bankacılığı veya şubeler üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Fibabanka Hakkında;

Fiba Grup bünyesine 27 Ekim 2010 tarihinde katılan Fibabanka, “Anlarız hızla, çözeriz hızla” yaklaşımı ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla hizmet vermektedir. Fibabanka, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’de toplam 66 şubesi ve yaklaşık 1.600 çalışanı ile Kurumsal, Ticari, KOBİ, Bireysel, Tarım ve Özel Bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

Multinet Up Hakkında;

1999 yılında kurulmuş Multinet Up, Türkiye’nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketidir. 21.000 kurumsal müşterisi, 2 milyon kart kullanıcısı ve 40.000 üyeden oluşan üye iş yeri ağı ile Multinet Up, 2010 yılından bu yana Fransız Up Group’un bir parçasıdır. Multinet Up, şirketlere faydalar yönetimi, tedarik çözümleri ve finansal servisler platformu olmak üzere 3 ana kolda faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sanalbasin.com üyesidir

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.