Business World Global

Etkin içerikler kullanarak artan sivrisinek istilalarından kaçınmak mümkün

Etkin içerikler kullanarak artan sivrisinek istilalarından kaçınmak mümkün
31 Temmuz 2023 - 12:13

Sıcak yaz aylarının gelmesiyle birlikte artan sivrisinek istilaları, pek çoğumuz için rahatsızlık yaratan bir sorun olmaya devam ediyor. Sivrisinekler aynı zamanda bazı bölgelerde hastalık taşıyıcıları olarak da biliniyor. Artan sivrisinek istilalarıyla başa çıkmak için alınan önlemlerin başında ise vücut koruyucu ürünler kullanmak geliyor.  

Sıcaklıkların artmasıyla beraber Türkiye ve dünyanın farklı noktalarında sivrisinek istilaları görülmeye başlandı. Özellikle tatile gidilen beldelerde, yazlıklarda ve kamp alanlarındaki keyifsiz eşlikçiler önemli bir sorun haline geldi. Son dönemde gündemin ana konusunu oluşturan problemler; yanma, kaşıntı, kızarıklık ve su toplayan kabarcıklar şeklinde kendini gösterebiliyor. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, Detan ve Defans markalarıyla mevcut sivrisinek istilasına etkin çözüm sunuyor.

Bahçenin eğlencesini, balkonun keyfini ya da özgürce camları açabilmenin rahatlığını sunan Detan ve Defans, yaz boyunca görünmez koruma sağlıyor. Haşerelerden kaynaklı alerjik reaksiyon, kaşıntı gibi sık rastlanan sorunlar Detan ve Defans ile son buluyor.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]