Business World Global

E-GÜVEN Akademi’nin odağı iş dünyası ve dijitalleşme

E-GÜVEN Akademi’nin odağı iş dünyası ve dijitalleşme
47.463
05 Kasım 2019 - 8:06

E-GÜVEN Akademi, dijital dönüşümünde gençlere ve profesyonellere kılavuzluk ediyor. Bu yıl 4. kez düzenlenecek “Digital Meet Up”ın katılımcıları e-dönüşüm alanındaki uzman isimlerle buluşacak.

E-GÜVEN Akademi, 2015 yılında başlattığı E-Dönüşüm Sertifika Programı’nda bu yıl da alanındaki uzman isimleri katılımcılarla buluşturacak.“04. Digital Meet Up” adı altında yapılacak etkinlikte, dijitalleşme stratejileri ve uygulamaları değerlendirilecek. Etkinlik kapsamındaki eğitimlerle, özellikle gençlere ve profesyonellere dijital dönüşüm konusunda kılavuzluk etmek amaçlanıyor.

Blockchain ve dijital kimlikler de gündemde

Katılımcıları, nitelikli ve bütünsel yoruma sahip içeriklerle buluşturmayı hedefleyen etkinlikte, dijital ekosistemin önde gelen isimleri bir araya gelecek. Kâr amacı gütmeyen E-GÜVEN Akademi, kamu ve özel şirket çalışanlarına, profesyonellere, öğrencilere e-dönüşüm stratejileri ve uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi vermeyi hedefliyor. Etkinlikte, Türkiye’de dijitalleşmenin tarihçesi, dijitalleşme ve siber güvenlik, dijitalde yatırımların neye göre şekillendiği, veri güvenliği, blokchain ekosisteminin önemi ve dijital kimlikler gibi konular ele alınacak. Eğitimin sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Genç iş gücünün farkındalığı artıyor

E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, 2015’te kurdukları E-GÜVEN Akademi’yi kurumsal sosyal sorumluluk görevlerinin bir parçası olarak gördükleri belirterek, “Dijital dünya her geçen gün yenileniyor. E-GÜVEN Akademi dijitalde yaşanan bu gelişmelerin evrimine, alanında uzman kişilerin gözünden bakmayı hedefliyor. Temel amacımız ise genç neslin ve nitelikli iş gücünün beklentilerine karşılık verebilmek” dedi.

Sektörün öncüleri bir arada

E-GÜVEN E-Dönüşüm Sertifika Programı’nın eğitmen kadrosunda sektörün önde gelen isimlerinden E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, E-GÜVEN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Gönç, Lostar Genel Müdürü Murat Lostar’ın yanı sıra Boğaziçi Ventures Partner’ı İnci Çömlekçioğlu, BTS Partners’dan avukat Erdem Aslan, BCTR Direktörü Özge Çelik, WWF-Türkiye’den Kurumsal İşbirlikleri Yönetmeni Nilay Dökümcü bulunuyor.

Yer: İnogarArt / DasDas Metropol İstanbul/ Ataşehir

Tarih: 24 Kasım 2019 Pazar

Saat: 10:00

E-GÜVEN hakkında:

E-GÜVEN, 2003 yılında kurulan Türkiye’nin ilk elektronik sertifika ve mobil imza hizmet sağlayıcısıdır. Bireylere ve kurumlara bilgi güvenliği ve elektronik imza konusunda dünya pazarında öncü çözümler sunmaktadır. Kurumlara özel projeler geliştirmenin yanı sıra gelişen teknolojiye uygun kullanıcı dostu ürün ve hizmetler sağlamaktadır. Ekolojik ayak izini azaltıp WWF-Türkiye kriterlerine uyum sağlayan E-GÜVEN, “Yeşil Ofis” diploması almaya hak kazanmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.