Business World Global

Dünya Mücevher Sektörü Liderleri 50. defa Istanbul Jewelry Show’da buluşuyor!

Dünya Mücevher Sektörü Liderleri 50. defa Istanbul Jewelry Show’da buluşuyor!
34.652
05 Şubat 2020 - 11:05

Türkiye mücevher sektörünün en önemli etkinliği olan Istanbul Jewelry Show’un, 2020 yılındaki ilk fuarı başlıyor. 19-22 Mart tarihleri arasında düzenlenecek fuar, CNR Expo, Istanbul Fuar Merkezi’nde 50. kez gerçekleştirilecek. Istanbul Jewelry Show; 1.250 firma ve markanın en son ürün ve hizmetlerini, 120’den fazla ülkeden gelecek 32 bini aşkın mücevher sektörü profesyoneliyle buluşturmayı hedefliyor.  

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show, 19-22 Mart 2020 tarihleri arasında CNR Expo, Istanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Fuar; 1.250’nün üzerinde firma ve markayı, 32.000’i aşkın mücevher alıcısı ile bir araya getirerek yeni iş birliği fırsatları ve benzersiz bir bilgi paylaşımı için en uygun platformu yaratıyor. Türk Mücevher Sektörünün 8,5 milyar USD’lik ihracat hedefine ulaşmasında, Istanbul Jewelry Show-Mart fuarı önemli bir rol oynuyor. Fuar, ihracat hedeflerine sağladığı olumlu katkıyla ekonomiye ivme kazandırıyor.

Fuarda altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma gibi ürün gruplarını kapsayan 1.250 katılımcı firma ve marka yer alacak. 50. defa düzenlenecek fuar; Doğu Avrupa’dan Yakın Asya’ya kadar dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve iş birliği imkânı sağlayan fuara katılan firmalar, özel ürün ve koleksiyonlarını, 120’yi aşkın ülkeden gelecek 32.000 sektör profesyonelinin beğenisine sunacak.

Mücevher Sektörünün Istanbul Jewelry Show’da bir araya geliyor!

35 yıldır düzenlenen Istanbul Jewelry Show Mart ve Ekim fuarları, dünyanın en büyük fuar organizasyon şirketi olan Informa Markets tarafından organize ediliyor. Informa Markets 7 ülkede düzenlediği 17 mücevher fuarı ile sektörde köklü bir geçmişe ve uzmanlığa sahip. Bulunduğu portföyün gücünü de alan Istanbul Jewelry Show, tüm dünya mücevher sektör temsilcilerinin yakından takip ettiği bir fuar konumunda.

Uluslararası Alım Heyeti yeniden fuarda!

Istanbul Jewelry Show – Mart 2020 Fuarı kapsamında, ihracatın artırılması, ihraç ürünlerine yeni pazarlar bulunması ve pazar payının korunması amacıyla geçen yıllarda olduğu gibi Mart 2020 fuarında da “Uluslararası Alım Heyeti Programı” gerçekleştiriliyor. Program kapsamında Avrupa, Orta Doğu, ABD, Kuzey Afrika ve Uzak Doğu ülkelerinden 1.500 alıcı fuarda ağırlanacak.

Designer Market bu yıl da üretkenliğini kanıtlayacak!

Istanbul Jewelry Show – Mart 2020 Fuarı’nda her yıl organize edilen Designer Market, usta ve genç mücevher tasarımcılarını bir araya getiriyor. Fuar alanında özel olarak oluşturulan Designer Market’te tasarımcılar tasarımlarını ve ürettikleri mücevherleri sergiliyorlar.

Fuar sadece sektör profesyonellerine yöneliktir, halka açık değildir.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sanalbasin.com üyesidir

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.