Business World Global

Doğan Tatari Çapa Medikal’e CEO olarak atandı

Doğan Tatari Çapa Medikal’e CEO olarak atandı
14 Aralık 2021 - 13:05

Köklü deneyimiyle ulusaldan globale uzanan yenilikçi değerler zinciri yaratan Çapa Medikal’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Şirketin yeni CEO’su, uluslararası birçok firmada üst düzey yöneticilik ve danışmanlık tecrübesi bulunan Doğan Tatari oldu.  

 Türkiye’nin en nitelikli medikal üreticilerinden biri olarak istikrarlı büyümesini sürdürürken ileri teknolojilerle desteklediği güçlü lojistik altyapısı ile sağlıkta hizmet sunucu firmaların en büyük destekçilerinden biri olan Çapa Medikal, gerek ulusal gerekse uluslararası faaliyetleri ile Türkiye ekonomisine sağladığı katma değeri her geçen gün artırmakta, medikal sektörünün dünyadaki vitrinine kalıcı değerler kazandırmaktadır.

Çapa Medikal, büyüme hedefleri doğrultusunda insan kaynakları yatırımlarına da devam ediyor. Şirket, bu doğrultuda birçok farklı sektör ve firmada uzun yıllar yöneticilik yapan sektörün deneyimli ismi Doğan Tatari’yi şirketin yeni CEO’su olarak atadı.

Şirket bünyesinde yer alan markalarının Türkiye ve globalde büyümesinden sorumlu olacak olan Tatari, şirketin yeni pazarlara açılmasına da liderlik edecek.

 Doğan Tatari kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan ve yine aynı üniversitede MBA yapan Doğan Tatari, Arthur Andersen, Accenture, Peppers and Rogers Group gibi uluslararası firmalarda Türkiye’de ve yurtdışında yönetici danışman olarak çalıştı. Nokia’nın uluslararası danışmanlık biriminde de görev alan Tatari, Memorial Sağlık Grubu’nda 13 yıl üst düzey yönetici olarak pek çok birimin yönetimini ve dönüşümünü üstlendi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.