Business World Global

Comdata, Bakanlık Tarafından AR-GE Merkezi Olarak Onaylandı.

Comdata, Bakanlık Tarafından AR-GE Merkezi Olarak Onaylandı.
29.936
12 Şubat 2020 - 10:11

Comdata; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tarafından Ar-Ge Merkezi Olarak Onaylandı.

İş süreçleri dışkaynak alanında, kendi sektöründe lider 80’in üzerinde markaya müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan Comdata, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge merkezi olarak onaylandı.

Comdata IT Direktörü Ragıp Atik, Ar-Ge merkezi olarak onaylanmış olmanın hem Comdata’nın dijitalleşme adımları için hem de Pazar büyüklüğü 6,2 Milyar TL’ye ulaşan Çağrı Merkezi Sektörü için önemli bir gelişme olduğunu belirtti. Atik, “Markaların müşterilerine tüm kanallardan entegre olarak iletişim kurmasını sağlayan ve bu alanda öncü teknolojiler kullanan Çağrı Merkezlerinin gün geçtikçe değeri artıyor. Çağrı Merkezi Sektöründe müşteri memnuniyeti alanında dünya standartlarında çalışmalar yapılıyor. Bu sebeple biz de Comdata Group’un global vizyonu, 23 ülkede hizmet deneyimi ve teknoloji gücü ile daha da kapsamlı çalışmalar yapmak üzere Ar-Ge merkezi projemizi hayata geçirdik. “ dedi.

Atik, “Ar-Ge merkezimizle; RPA, Big Data, yapay zeka alanlarında yazılımlar üzerinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.  BPO hizmetleri kapsamında, Yapay Zeka’yı çok daha ön plana çıkaran ürün ve çözümler geliştirmeye devam edeceğiz. Ar-Ge merkezi olarak tescil edilmemizle birlikte, 23 ülkede faaliyet gösteren Grup Şirketlerimiz için geliştirdiğimiz inovatif ürünler üzerinde derinleşeceğiz. Gelişimin hiç bitmeyen bir yolculuk olduğuna olan inancımızla, hem iç hem de dış pazarlarda kullanılacak teknolojiye dayalı yeni ürün ve hizmetleri tasarlamak ana odağımız olacak.” değerlendirmesinde bulundu.

Comdata Hakkında

Comdata; Telekom, Havayolları, Enerji, Finans, Sigorta ve e-ticaret sektörlerine müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan bir BPO (İş Süreçlerinde Dış Kaynak Kullanımı) şirketidir. Gelir artırımı, müşteri hizmetleri, doküman yönetimi, backoffice ve teknoloji hizmetleri sunan Comdata, İstanbul, Samsun, Konya, Kayseri, Eskişehir ve Mardin olmak üzere, müşterilerine 6 ilde, 7 lokasyonda hizmet vermektedir. Ana merkezi İtalya’da bulunan Comdata’nın, Türkiye’de 5000 çalışanı bulunmaktadır. Comdata Group’un 4 kıtada, 23 ülkede, 30 dilde hizmet tecrübesi ve teknoloji altyapısı sayesinde sektöründe teknoloji alanında fark yaratan Comdata, yenilikçi ve büyüme odaklı yapısıyla müşterilerine katma değerli iş çözümleri geliştirmektedir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.