Business World Global

“Çocuklar ile Müzik” Yapı Kredi bomontiada’da başlıyor.

“Çocuklar ile Müzik” Yapı Kredi bomontiada’da başlıyor.
10.724
09 Aralık 2019 - 11:28

Yapı Kredi bomontiada, akademisyen ve keman sanatçısı Dr. Erman Türkili işbirliğinde “Çocuklar ile Müzik” etkinliklerine başlıyor. İlki 14 Aralık’ta düzenlenecek olan etkinlik, bundan böyle her ay devam edecek.

Yapı Kredi bomontiada, çocukların çok sesli müziği sevmeleri, enstrümanları ve bestecileri yakından tanımaları için öğretici ve interaktif bir etkinlik olarak tasarlanan “Çocuklar ile Müzik” atölyelerine ev sahipliği yapacak.

Ağırlıklı olarak 7-11 yaş arası çocuklara hitap eden etkinliklerde her ay yeni bir besteci ve eserleri konu edilirken, misafir sanatçıların da katılımıyla piyano, keman, gitar, arp, flüt ve viyolonsel gibi çok sesli müziğin temel çalgıları tanıtılacak. Etkinlik mini bir keman-piyano resitali ile son bulacak.

Yapı Kredi bomontiada Performans Odası’nda gerçekleşecek etkinliğin bu ayki konuk bestecisi Mozart olacak. Çocuklar Mozart’ın hayatını ve eserlerini öğrenirken, bir orkestrada yer alan tüm enstrümanları da dijital bir sunumla hem görme, hem de duyma fırsatı bulacak.

Atölye çalışmasının biletleri www.biletinal.com üzerinden satın alınabilir.

Tarih: 14 Aralık 2019, Cumartesi

Saat: 16:00 – 17.00

Fiyat: 90 TL

7 yaşından küçük çocukların atölyeye bir yetişkin eşliğinde katılması zorunludur. Atölyeye katılım gösterecek ebeveyn ve refakatçiler bilete tabidir.

Yapı Kredi bomontiada Adres: Merkez Mah, Silahşör Cad, Birahane Sok. Tarihi Bomonti Bira Fabrikası No:1, Şişli

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.