Business World Global

Celestron El mikroskobu ile dilediğiniz her şeyi incelemeniz mümkün!

Celestron El mikroskobu ile dilediğiniz her şeyi incelemeniz mümkün!
29.837
06 Ocak 2020 - 13:57

Teleskop, mikroskop ve dürbün markası Celestron, yeni ürünü el mikroskobuyla ev ortamında konforlu bir deneyim sunuyor. 10x – 150x büyütme aralığına sahip mikroskop ile pulları, madeni paraları, böcekleri, bitkileri kayaları, deriyi ve mücevherleri rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Dünyanın önde gelen teleskop ve mikroskop markası Celestron, yeni ürünü Deluxe Dijital El Mikroskobu küçük materyallerin incelenmesine yardımcı oluyor. Bilim dünyasının detaylarını keşfetmek isteyenlere özel tasarlanan Deluxe Dijital El Mikroskobu, görüntünün bilgisayar ekranına aktarılması sayesinde nesnelerin başkasına gösterilmesini sağlıyor.

Dahili 2 MP kamera özelliği

El mikroskobunda bulunan 2 MP dahili kamera ile incelenen ürünün görüntüsü net olarak görülebiliyor. Elde edilen görüntüler ve VGA kalitesinde videolar bilgisayara kaydedilebiliyor. Büyük monitörlerde de net bir görünüm elde edebileceğiniz mikroskop, 1920X1080 piksele kadar fotoğraf çekimine imkan sağlıyor.

Mikroskop üzerinde bulunan diğer bir detay ise LED aydınlatıcılar. Bu aydınlatıcılar sayesinde net ve parlak bir görüntü elde ediliyor. Metal stand ile sabit çekim yapılırken titreme en aza inerek örnek keskin odakta tutularak görüntü netliği kazanılıyor.

Tıp uzmanları ve bilimsel araştırmalar için uygun

Gençler ve yetişkinleri için ideal olan mikroskop, eğlenceli ve eğitici bir araç özelliğinde. Tıp uzmanı ve bilimsel araştırmacıların gönül rahatlığı ile kullanmasına imkan tanıyan mikroskop MikroCapture Pro Yazılımı’na sahip. Bu yazılıma uyumlu işletim sistemleri; Windows 7/8/10; MAC OS 10.12 ve üstü olarak sıralayabiliriz.

Mall of İstanbul, Maltepe Piazza’da ki Hobix mağazalarında ve www.hobix.com.tr internet adresinde bulabileceğiniz Celestron Deluxe Dijital El Mikroskobu’nun satış fiyatı ise 799 TL’dir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.