Business World GlobalTüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Caresse A Luxury Collection Bodurm, Avrupa’nın en iyi 20 oteli arasında.

Caresse A Luxury Collection Bodurm, Avrupa’nın en iyi 20 oteli arasında.
14.752
12 Ekim 2019 - 19:28

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, yeniden dünyanın en prestijli ödüllerinden Condé Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri arasında yer aldı.

Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Condé Nast Traveler Okuyucularının Tercihi ile bu yıl da Avrupa’nın en iyi otelleri arasında yer alarak ilk 20’ye girdi.

1988 yılından beri düzenlenen dünyanın en prestijli ödüllerinden Condé Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri kazananları içerisinde; 2016 ve 2017 yıllarında art arda Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü’nün de sahibi olan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum, bu yıl da okuyucuların tercihi arasında yer aldı.

Condé Nast Traveler-Okuyucuların Tercihi Ödülleri, okuyucuların bağımsız olarak verdiği puanlamalar ile beş puanlık bir ölçekte kendi kategorisinde Odalar, Hizmet, Konum, Yiyecek İçecek, Tasarım, Etkinlikler ve Değer kriterlerinde bir dizi algoritma ve değerlendirmeler sonucunda bağımsız olarak verilmektedir. Internet üzerinden milyonlarca seyahat severin kullandığı oylarla belirlenen oylamada Caresse a Luxury Collection Resort & SPA, Bodrum, Avrupa’nın en iyi resort otelleri arasına bu yıl da girerek sürdürülebilir bir başarıya imza attı.

Turizm, otelcilik ve seyahat sektörünün en iyilerini belirleyen Condé Nast Traveller’ın “Okuyucuların Tercihi Ödülleri’nde Caresse Bodrum 97.64’lük bir skor ile Avrupa’da oteller arasında yapılan değerlendirmede de en yüksek puanlardan birini aldı.

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Genel Müdürü Kemal Sırtıkırmızı, “Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde, Bodrum’daki ilk resort oteli olan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, olarak yeniden Avrupa’nın en iyi 20’sinde yer almaktan büyük kıvanç duyduk. Condé Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri arasında her yıl adımızı görmekten ve bizi seçmelerinden dolayı çok gururluyuz. Bitez koyunun en özel noktasında, yerelden evrensele uzanan gastronomi keşiflerimiz, muhteşem spa’mız, kaliteli servisimiz ve Bodrum’a bu yaz getirdiğimiz Buddha-Bar Beach ile bölgenin sade lüks sunan en zarif otellerinden biri olarak misafirlerimize benzersiz bir deneyim sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, bu yaz Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Buddha-Bar Beach Bodrum ile Buddha-Bar imza lezzetleri, kokteylleri ve müzik deneyimini de sunmaya başladı.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum ile Caresse Bodrum’da her gün farklı bir deneyim yaşandı.

Dünyadaki örneklerinin onuncusu olarak Türkiye’ye gelen marka, Caresse Bodrum’un kartpostal güzelliğindeki ortamıyla kusursuz bir şekilde harmanlanaraközel servis ve bağlama imkanları ile tekne ve yatların da uğrak noktası oldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.