Business World Global

BtcTurk’ün mobil uygulaması birinci haftasında ilk 10’a girdi…

BtcTurk’ün mobil uygulaması birinci haftasında ilk 10’a girdi…
19 Temmuz 2019 - 21:08
Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolaylıkla alım satımının yapılabildiği BtcTurk’un ‘BtcTurk | PRO Mobil uygulaması’ bir hafta içinde en çok indirilen 7’inci uygulama oldu.

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü kriptopara alım satım platformu BtcTurk, profesyonel yatırımcılar için geliştirdiği BtcTurk | PRO’nun mobil uygulamasını geçtiğimiz hafta hayata geçirmişti.

Grafikler ve fiyat hareketlerini anlık takip ederek limit alım ve satım emirlerinin girilebileceği, Bitcoin ve diğer kriptoparaların kolaylıkla alım satımının yapılabileceği BtcTurk | PRO mobil uygulaması, bir hafta gibi bir sürede en çok indirilen 7’inci uygulama olarak listeye yerleşti. Uygulama, hem Google Playstore hem de Apstore’dan indirilebiliyor.

BtcTurk | PRO mobilde al-sat butonu hız ve kolaylık sunuyor.

Mobil uygulama üzerinden; işlem yapabilecek tüm işlem çiftlerine ulaşılabilirken seçilen işlem çifti ile ilgili fiyat grafiği, derinlik tablosu, en iyi alış / satış fiyatları, 24 saatlik en yüksek ve en düşük fiyatları ve 24 saatlik hacim bilgilerine ulaşılabiliyor. Al-sat butonları ile bu ekrandan hızlıca alım satım ekranına geçiş yapılabiliyor.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri; BtcTurk’ün Türkiye’deki kriptopara alım satım platformları arasında lider kuruluş olduğunu vurgulayarak; “BtcTurk olarak hem 6. yaşımızı hem de Türk Lirası ile yapılan ilk Bitcoin alım satım işleminin yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kapsamda rekor ödüllü Hadi yarışmasında da 1 kişiye 1 Bitcoin, toplamda ise yarışmacılara 6 Bitcoin hediye ettik. Diğer yandan geçtiğimiz hafta hayata geçirdiğimiz BtcTurk | PRO’nun mobil uygulamasının bir haftada 7’inci sıraya yerleşmesi bizim için yaş günü hediyesi oldu” dedi. Güneri ayrıca kriptoparaların hayatımızda daha çok yer kaplayacağının altını çizerek; “Sektörün geleceğine duyduğumuz güven ile Mayıs ayında ödenmiş sermayemizi 9 milyon TL’ye çıkardık. Diğer yandan Bitcoin ve kriptopara transferlerinin ücretsiz yapılmasını sağlıyor, kullanıcıların farklılaşan ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler geliştirmeyi sürdürüyoruz” açıklamasında bulundu.

BtcTurk Hakkında

2013 yılında Kerem Tibuk tarafında kurulan ve CEO’luğu Özgür Güneri’nin yaptığı Türkiye’nin en büyük kriptopara işlem platformu BtcTurk, Türkiye’nin ilk ve dünyanın dördüncü kripto alım satım platformu olarak hizmet veriyor. 1 Temmuz 2013’te TL ile ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden BtcTurk’ün 90’dan fazla çalışan bulunuyor. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, 650 binden fazla kullanıcısına 7/24 hizmet veriyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.