Business World Global

BODYTERA Fizik Tedavi ve Fonksiyonel Egzersiz Merkezi Levent’te Açıldı.

BODYTERA Fizik Tedavi ve Fonksiyonel Egzersiz Merkezi Levent’te Açıldı.
21.892
24 Aralık 2019 - 18:36

Kişiye özgü değerlendirme yöntemleri ve hedefe yönelik yaklaşımlarıyla, insanlara sağlıklı bir yaşam sunmak isteyen BODYTERA, Levent’teki yeni merkezinin kapılarını açtı.

BODYTERA Fizik Tedavi ve Fonksiyonel Egzersiz Merkezi, rehabilitasyon uygulamalarına yepyeni bir boyut kazandırmak ve herkesi sağlıklı yaşama kavuşturmak için hizmete girdi. “Keyifle başlayalım, gelen yılda da sağlıkla kalalım” söylemiyle kapılarını açan BODYTERA, 23 Aralık Pazartesi günü Levent’teki yeni merkezinde gerçekleştirdiği açılış etkinliğiyle İstanbul’a “Merhaba” dedi.

BODYTERA’da tedaviler kişiye özel

Yaralanma, ağrı, fonksiyon bozukluğu gibi şikayetlerle BODYTERA’ya başvuran hastalar, uzman hekim Dr. Selda Büyükyılmaz’ın tanısı sonrasında deneyimli fizyoterapistler tarafından kişiye özgü değerlendirme yöntemleri kullanılarak, hedefe yönelik tedavi yaklaşımlarıyla sağlıklarına kavuşacak.

BODYTERA’yla sporcu sakatlıklarına son

BODYTERA, herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan ama fiziksel olarak çok daha iyi bir duruma gelmek isteyenlere de kapılarını ardına kadar açıyor. BODYTERA’ya gelen çocuklar, amatör veya profesyonel sporcular; kendilerine özel geliştirilen programlarla performanslarını daha yukarılara taşırken, koruyucu fizyoterapi seanslarıyla da sakatlıktan uzak bir spor yaşamı sürmenin keyfini çıkaracaklar.

BODYTERA’ya gelmek için çok sebep var

BODYTERA’da ayrıca bir de fonksiyonel egzersiz merkezi bulunuyor. Fizyo – Pilates, Fizyo – Yoga, Gravity, ve Stabilizasyon gibi pek çok modern egzersiz türü, bu merkezde gerçekleştirilecek.

Üstelik BODYTERA’ya gelenler, uygulamaların tamamını bire bir fizyoterapist eşliğinde yapacaklar ve kendileri için belirlenen egzersizleri, e-maillerine gönderilen açıklamalı videodan da takip edebilecekler.

Dinamik ve araştırmacı ekibiyle, güncel ve bilimsel yaklaşımları takip ederek en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan BODYTERA, bu imkanları Levent’teki merkezinde tek bir çatı altında topladı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.