Business World Global

Bodrum’un yükselen trendi: Asarlık

Bodrum’un yükselen trendi: Asarlık
30 Haziran 2022 - 9:22

Yıllardır Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Bodrum yarımadası, pandemi döneminden sonra kış aylarında da oldukça rağbet görmeye başladı. Yerli ve yabancı turist için ciddi bir yatırım fırsatı olan Bodrum’da her yıl olduğu gibi bu yıl da emlak talepleri oldukça yoğun.

Merkezi ve Bodrum’un değişik yerlerinde ev almak isteyenler için bu yılın trendi olan Asarlık bölgesi, Bitez ile Bodrum merkez arasında bulunuyor.  Gündönümü mevkii olarak bilinen yer, mavi bayraklı denize ve bir çok plaja sahip. Lüks Otel ve ve lüks konut konseptleri ile öne çıkan bölgede bir çok ünlü Türk yatırımcının da projeleri mevcut.

Kaya Palazzio Hotels Le Chic evleri, Caresse The Residences, Frame Suites, Mirada Hotels ve The Pearl Residences gibi bir çok ünlü iş insanının da yatırım için tercih ettiği bölge, Bodrum’da 12 ay yaşam alanı vadediyor.

Kira gelirlerinin oldukça yüksek olması ve her yere yakın olması sebebi ile talebin oldukça fazla olduğu Asarlık bölgesi, Bodrum’da 2 mevsimi de yaşamak ve ev sahibi olmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.