Business World GlobalTüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Batı Avrupa’da Bankacılığın En İyisi CEPTETEB!

Batı Avrupa’da Bankacılığın En İyisi CEPTETEB!
12.266
17 Eylül 2019 - 11:17

Uluslararası alanda finans dünyasının yakından takip ettiği saygın yayın kuruluşlarından Global Finance’nin gerçekleştirdiği “Batı Avrupa’nın En İyi Tüketici Dijital Bankaları Ödülleri”nin kazananları açıklandı. Bu yıl 20’ncisi düzenlenen ödüllerde Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) dijital bankacılık platformu CEPTETEB, “Batı Avrupa’daki En İyi Mobil Bankacılık” ödülüne layık görüldü.

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) dijital bankacılık platformu olan ve kullanım kolaylığı, yüksek güvenlik standartları yanı sıra zengin içeriğiyle de öne çıkan CEPTETEB’e uluslararası finans dünyasından bir ödül daha geldi. 188 ülkede okuyucusu bulunan ve finans dünyasının da yakından takip ettiği Global Finance Dergisi, Batı Avrupa’nın En İyi Tüketici Dijital Bankaları’nın ödüllendirdiği ve bu yıl 20’ncisini düzenlediği ödül töreninde TEB’in dijital bankacılık platformu CEPTETEB’i, “Batı Avrupa’daki En İyi Mobil Bankacılık” ödülüne layık gördü.

Global Finance Dergisi gibi uluslararası alanda takip edilen saygın bir yayın tarafından “Batı Avrupa’daki En İyi Mobil Bankacılık” ödülüne layık görülmekten memnuniyet duyduklarını ifade eden TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi şunları söyledi: “Bankacılık sektöründe dijital kanalların kullanım oranı hızla artıyor. Müşteriler hem kolaylık hem de zamandan tasarruf sağlayan bu kanalları daha fazla kullanıyor. Biz de TEB olarak, bu alandaki yatırımlarımızın odağında bulunan dijital bankacılık platformumuz CEPTETEB ile müşterilerimizin bankacılık işlemlerini dijital kanallardan kolayca yapmalarını sağlıyoruz. Kullanıcı dostu, kolay ve pratik bir deneyim sunan CEPTETEB ile sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle ödül almaktan, ülkemizi uluslararası alanda temsil etmekten gurur duyuyoruz” dedi.

En başarılı kuruluşlar ödüllendiriliyor

Uluslararası finans dünyası için güvenilir bir mükemmellik standardı kabul edilen ve CEPTETEB’in “Batı Avrupa’daki En İyi Mobil Bankacılık” ödülünü aldığı Global Finance “Batı Avrupa’nın En İyi Tüketici Dijital Bankaları Ödülleri”nin kazananları önemli kriterlere göre belirleniyor. Müşterilerin dijital teklifleri kullanabilmesi, web veya mobil uygulamanın tasarımı ve fonksiyonelliği gibi başlıklar önemli kriterler sayılırken “En İyi Mobil Bankacılık” gibi kategorilerde ise ürün ve hizmetlerin başarısı büyük önem taşıyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.