Business World Global

Bakırcı, Automechanika İstanbul’a damga vurdu

Bakırcı, Automechanika İstanbul’a damga vurdu
13 Haziran 2024 - 13:11

Bakırcı Group, otomotiv satış sonrası endüstrisini bir araya getiren Automechanika İstanbul’da otomotiv ve e-mobilite sektöründeki hizmetlerini sergiledi. 

Sektör profesyonellerini, son teknoloji hizmetleriyle ve çözümleriyle tanıştırdı. Hem elektrikli araçlar hem binek araçlar hem de tüm ticari araçlar grubuna hitap eden Bakırcı, 11 farklı çözüm adası ile göz doldurdu.

Bakırcı Otomotiv’in inovasyon çalışmalarına dikkat çeken Bakırcı Group CEO’su Mehmet Karakoç, “Bakırcı Otomotiv’de her zaman söylemiş olduğumuz önemli bir slogan var “Üretici Standardında Onarım”. Aracı üretenler, teknolojik gelişimleri aktarıp bu teknolojik gelişimlere göre onarılmasını tavsiye ediyorlar. Biz de bunun savunucusu olarak standımızda bu durumu anlattık.” dedi.

Sektörde nitelikli eleman yetiştirme konusuna değinen Bakırcı Group Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Bakırcı, “Bakırcı olarak 37. yılımızı kutlayacağız. 37 yıldan beri Türkiye’deki otomotiv sektöründe bizim için en önemli konulardan biri eğitimdir. Otomobilleri hepimiz çok seviyoruz. Bu yüzden BAKIRCI olarak Türkiye’deki ilk otomotiv eğitim merkezini kurduk. Araçların bakımı ve onarımı, işin eğitimini almış profesyonel kişiler tarafından, doğru şekilde yapılmalı. Otomotivdeki dinamiklere, sürekli değişen teknolojilere cevap vermek için Türkiye’deki birçok OEM ile iş birliği yapıyoruz. Araçlarda gündeme gelen gelişmelerin teknisyenlere aktarılması için ciddi çalışmalarımız var.” ifadelerini kullandı.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]