Business World Global

“AvivaSA Müşteri Haftası” etkinliğinde 6. yıl!

“AvivaSA Müşteri Haftası” etkinliğinde 6. yıl!
8.682
19 Aralık 2019 - 21:13

AvivaSA, 2013 yılında başlattığı ve geleneksel hale getirdiği “Müşteri Haftası” etkinliğini bu yıl; müşteri odaklı dönüşüm programının ve bu konuda hayata geçirilen projelerin etkisiyle, farklı ve zengin bir içerikle kutladı. Müşteri odaklı pazarlamanın önemli isimlerinden Dr. Hakan Tetik’in Müşteri Odaklılık sunumu; müşterilerin ürün ve hizmetler ile ilgili görüş ve beklentilerinin samimi bir dille tüm çalışanlara aktarıldığı “Müşterimi Dinliyorum” paneli ve “Müşterimi En İyi Ben Tanırım Yarışması”, haftanın öne çıkan etkinlikler arasında yer aldı. Hafta kapsamında ayrıca, AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca, Facebook canlı yayınında müşterilerle buluştu. Müşteri Haftası etkinliği, AvivaSA çalışanlarından oluşan AvivaSA Tiyatro Kulübü tarafından Şekerpare oyununun müşteriler için sahnelenmesiyle sona erdi.

Bireysel emeklilik fon büyüklüğü sektör lideri AvivaSA, müşterilerini daha iyi tanımak, sürekli değişen ihtiyaç ve beklentileri daha iyi anlamak ve “kişiye özel hizmet” sürecini daha da yetkin hale getirmek amacıyla düzenlediği “Müşteri Haftası” etkinlik projesini 6. yılına taşıdı.

400 AvivaSA çalışanı müşterilerle bir araya geldi

Sektörde benzeri olmayan ve bir hafta boyunca farklı etkinlik ve aktivitelerle müşterilerin ve çalışanların bir araya geldiği organizasyonda bu sene; AvivaSA’nın 2017 yılında başlattığı müşteri odaklı dönüşüm programının gelişimi ve 2019’da bu konuda hayata geçirilen projelerin genel bir değerlendirmesinin de yapıldığı ifade edildi. AvivaSA çalışanlarının müşteriler ile birebir temasının ana hedef olduğu haftada, 400’e yakın çalışanın müşterilerle bir araya geldiği vurgulandı.

“Müşterimi En İyi Ben Tanırım Yarışması”

2019’da müşteri odaklı dönüşüme hizmet eden ve hayata geçirilen projelerin paylaşıldığı özel bir sunum; müşteri odaklı pazarlamanın önemli isimlerinden Dr. Hakan Tetik’in Müşteri Odaklılık sunumu; müşterilerin ürün ve hizmetler ile ilgili görüş ve beklentilerinin samimi bir dille tüm çalışanlara aktarıldığı “Müşterimi Dinliyorum” paneli ve “Müşterimi En İyi Ben Tanırım Yarışması”, haftanın öne çıkan etkinlikleri arasında yer aldı.

Bi’dolu hediyeler

Müşteriler ve satış danışmanlarının eşleşerek, sorulan soruları yanıtladığı “Müşterimi En İyi Ben Tanırım Yarışması”nda, müşterisini en iyi tanıyan çift; AvivaSA’nın müşteri sadakat programı ve online alışveriş platformu“Bi’dolu”dan hediye çekleri ile ödüllendirildi.

Fırat Kuruca, Facebook canlı yayınında müşterilerle buluştu

Müşteri Haftası kapsamında ayrıca, AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca, Facebook üzerinden katıldığı canlı yayında, müşteri odaklı dijital dönüşümünden ve BES ile ilgili düzenleme ve yeniklerden bahsederek, izleyicilerin merak ettikleri soruları yanıtladı.

Müşterimi Dinliyorum telefonları

Hafta kapsamındaki bir başka önemli gelişme ise, AvivaSA yönetim ekibinden 25 yöneticinin hafta boyunca müşterilerini arayarak, beklenti ve görüşlerini aldığı “Müşterimi Dinliyorum” görüşmeleri oldu.

AvivaSA Tiyatro Kulübü-Şekerpare

Haftanın son günü ise, AvivaSA çalışanlarından oluşan AvivaSA Tiyatro Kulübü tarafından Şekerpare oyunu AvivaSA müşterileri için sahnelendi. 200 müşterinin katılımı ile gerçekleşen organizasyona katılan tüm müşteriler adına, Bilim Seferberliği sosyal sorumluluk projesi işbirliği ile köy okulunda okuyan çocuklara bilim setleri gönderildiği belirtildi.

AvivaSA hakkında: Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Sabancı Holding ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.’nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA’nın hisselerinin yüzde 20’lik bölümü ise “AVISA” koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. AvivaSA, “bireysel emeklilik”, “hayat sigortası”, ve “ferdi kaza sigortası” alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye’nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra, Akbank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, tele satış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. www.avivasa.com.tr

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.