Business World Global

Alternatif Bank’a Yabancı Para Transferlerinde Mükemmellik Ödülü.

Alternatif Bank’a Yabancı Para Transferlerinde Mükemmellik Ödülü.
25 Haziran 2019 - 11:00
Alternatif Bank, Dünyanın önde gelen bankalarından Commerz Bank tarafından, yabancı para transferlerini yüksek operasyonel kalite de gerçekleştirmesi nedeni ile “STP Mükemmellik Ödülü” ile ödüllendirildi.

Alternatif Bank, 2018 yılı boyunca uçtan uca otomasyon sağlayarak, ticari ödemeler ve bankalararası para transferinde yüksek kalitede işlemlere imza atması sebebiyle Commerzbank tarafından verilen ‘STP Mükemmellik Ödülü’nün sahibi oldu.

Ödül ile ilgili görüşlerini paylaşan Alternatif Bank Bilgi Teknolojileri, Dijital Bankacılık ve Operasyon Genel Müdür Yardımsıcı Esra Beyzadeoğlu ; “Uluslararası ticaretin ve ülkelerarası para transferlerinin yoğun olduğu günümüzde, bu işlemleri yüksek kalitede gerçekleştirmek bankacılık hizmetlerinin olmazsa olmazı haline geldi. Alternatif Bank olarak benimsediğimiz “danışman bankacılık” stratejimizle insan kaynağımıza ve teknolojiye önemli yatırımlar yapıyor, müşterilerimize yüksek kalitede hizmetler sunmak üzere çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu doğrultuda dünyanın önemli finans kurumlarından Commerzbank’ın titiz değerlendirme kriterleri sonucunda böylesine prestijli bir ödüle layık görülmekten mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

Alternatif Bank Finansal Kurumlar Genel Müdür Yardımcısı Şakir Sömek ise ödülle ilgili yaptığı değerlendirmede; “Nostro hesap ilişkilerimizin etkin yönetilmesi Bankamızın muhabir ilişkileri stratejisinin en önemli bileşenlerinden biri olarak öne çıkıyor. Uluslararası EUR ödemelerinde dünyanın önde gelen bankalarından Commerzbank’tan STP Mükemmellik Ödülü’nü almak, Bankamızın müşteri memnuniyeti odaklı iş yapış biçimini somut olarak göstermesi açısından önem taşıyor. Alternatif Bank olarak ilerleyen dönemlerde de muhabir bankacılık alanında kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]