Business World Global

ALFEMO’YA STEVIE ULUSLARARASI İŞ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

ALFEMO’YA STEVIE ULUSLARARASI İŞ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ
29.257
24 Ekim 2019 - 10:02

ALFEMO ÖDÜLE DOYMUYOR

Globalleşme yolunda hedeflerine hızla ilerleyen Alfemo, dünyanın en saygın iş ödüllerinden Stevie Uluslararası İş Ödülleri (Stevie International Business Awards) kapsamında Bronz ödülün sahibi oldu. Ürettiği mobilya ürünlerini beş kıtada 60 ülkeye ihraç eden firma, ödülünü 19 Ekim’de Viyana’da düzenlenen törende aldı. Modern ve kaliteli mobilyalarıyla başarısını artıran Alfemo geçen ay da Lob’in Europa tarafından verilen Dünya Kalite Ödülü’ne layık görülmüştü.

Yılın firması: Alfemo

2002’den beri uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiren Stevie Uluslararası İş Ödülleri bu yıl 22 farklı kategoride düzenlendi ve 70 farklı ülkeden 10 binin üzerinde başvuru aldı. Organizasyon kapsamında dünyanın önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri tarafından pazarlama, insan kaynakları, müşteri hizmetleri, kalite ve halkla ilişkiler gibi pek çok kriteri başarıyla geçen firmalar ödüllendiriliyor. Altın ve Bronz olmak üzere düzenlenen Dayanıklı Tüketim Ürünleri kategorisinde Alfemo ‘Yılın Firması’ olarak Bronz ödülü aldı. Ödülü Alfemo Mobilya adına

Alfemo İhracat Müdürü Emrah Erkatrancı teslim aldı.

Beş kıtada 60 ülkeye ihracat

Alfemo, Türkiye’de döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında ki özgün tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketiciye sunan Alfemo, Türkiye’nin en beğenilen mobilya markaları arasında en üst sıralarda yer alıyor. İzmir Torbalı’da 60 bin metrekaresi kapalı, toplam 200 bin metrekarelik alanda üretilen ürünler beş kıtada 60 ülkeye ihraç ediliyor.

Modern ve fonksiyonel mobilyalar üretirken Alfemo, şehirli ve batılı bakış açısını fazlasıyla kullanıyor. İleri teknoloji ve yüksek kaliteyle üretim yapıyor. Üstelik bunu dünya standartlarında ki teknikler ve çevre kirliliğine duyarlı makineler ile gerçekleştiriyor. 1997’de kurulan Alfemo bugün 15 ülkede 40 mağaza, Türkiye’de ise yaklaşık 120 mağaza ile hizmet veriyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sanalbasin.com üyesidir

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.